تولید محتوا متنی

تولید محتوا متنی جذاب و کاربرپسند، جذب مخاطبان بسیاری را برای وبسایت شما رقم می‌زند. این امر بازدید سایت و ترافیک وب سایت شما را افزایش می‌دهد. تولید محتوای متنی یکی از ارکان اصلی وب سایت است که با ایجاد ارتباط میان مخاطب و محتوای وب سایت بهترین بازدهی را رقم می‌زند.

تولید محتوا متنی نارینگ

به کمک محتوای متنی سئو شده موتورهای جستجو از میان حضور میلیون‌ها کسب و کار شما را به مشتری نمایش می‌دهند. ویژگی‌های مهم تولید محتوا متنی در آژانس دیجیتال مارکتینگ نارینگ:

  • تولید محتوا طبق استانداردهای گوگل
  • تولید محتوا متنی طبق استانداردهای سئو
  • تولید محتوا کاربرپسند و طبق قوانین سایت
  • قیمت مقرون بصرفه و با کیفیت بالا
  • دقت و سرعت تحویل بالا

تعرفه تولید محتوا متنی

به صورت آنلاین محاسبه کنید

پرداخت نهایی = ( 100.000 × هر دقیقه ویدیو خروجی ) + ( 20.000 × هر دقیقه ویدیو تدوین نشده)

به طور مثال : اگر ویدیو ارسالی شما 60 دقیقه باشد هزینه ورودی دقیقه ای 20 هزار تومان محاسبه می شود که می شود = 1.200.000 تومان و اگر 5 دقیقه خروجی از ویدیو بخواهید بابت هر دقیقه خروجی 100.000 تومان محاسبه می شود که در این حالت هزینه پرداختی شما = 1.700.000 تومان خواهد بود.

وب سایت پلاسینگ

تولید 300 محتوای باکیفیت که در 90 درصد کیوردهای هدف‌گذاری شده، در جایگاه یک سرچ گوگل قرار گرفته است.

کلمات کلیدی مهم :

موشن گرافیک

تیزر تبلیغاتی

وب سایت پلاسینگ

تولید 300 محتوای باکیفیت که در 90 درصد کیوردهای هدف‌گذاری شده، در جایگاه یک سرچ گوگل قرار گرفته است.<

کلمات کلیدی مهم :

موشن گرافیک

تیزر تبلیغاتی

وب سایت خمیر مایه خوزستان

تولید 100 محتوای باکیفیت که در 90 درصد کیوردهای هدف‌گذاری شده، در جایگاه یک سرچ گوگل قرار گرفته است.

کلمات کلیدی مهم :

yeast dough

Buy yeast dough

لوگو نارینگ

خدمات تولید محتوا متنی پلاسینگ

تولید محتوا متنی، نمونه ای کارآمد و مخاطب پسند است که اگر طبق قواعد سئو سایت درست و دقیق نوشته شود، وب سایت شما را درلیست اولین نگاه مخاطبان قرار می‎دهد. به کمک تولید محتوا متنی به سرعت از مخاطبان خود سبقت بگیرد و در مسیر برندسازی به بهترین بازدهی دست پیدا کنید. صاحبان مشاغل به اهمیت و ارزش تولید محتوای متنی واقف هستند؛ سبک محتوای متنی باب میل رباط‌های جستجوی گوگل و مخاطب است که ترافیک وبسایت شما را بالا می‎برد. با علم بر این شرایط بسیاری از مشاغل مایل هستند با بودجه مناسب و دغدغه کم، بهترین و باکیفیت ترین محتوای متنی را منتشر کنند تا در نتایج گوگل بیشتر دیده شوند. امروز هر کسب‌وکاری، به کمک جستجوهای آنلاین کاربران به کسب درآمد بیشتر دست پیدا می‌کند. تیم محتوانویسی نارینگ در کنار تولید محتوا متنی زبان فارسی با امکان تولید محتوا متنی عربی، تولید محتوا متنی روسی، تولید محتوا متنی انگلیسی و تولید محتوا متنی ترکی با ارائه محتوای با کیفیت و طبق استانداردهای سئو بهترین بازدهی را برای وب سایت شما رقم می‌زند. البته تیم محتوانویسی نارینگ بر این عقیده استوار است که برای هر حوزه از کسب‌وکاری به صورت منحصر به فرد و مختص همان حوزه محتوای متنی تولید کند. این بدین معنی است که با توجه به نیازسنجی مخاطب نیاز شما تحلیل می‌شود و طبق آنالیز رقبا و رفتار مخاطبان هدف استراتژی تولید محتوا شما را ایجاد می‎کنیم. این روند یک فرآیند کلی است که باید از زمان طراحی سایت و سئو سایت آن را در نظر گرفت تا بهترین بازدهی را برای هدف مورد نظرتان داشته باشد.

تولید محتوا متنی، نمونه ای کارآمد و مخاطب پسند است که اگر طبق قواعد سئو سایت درست و دقیق نوشته شود، وب سایت شما را درلیست اولین نگاه مخاطبان قرار می‎دهد. به کمک تولید محتوا متنی به سرعت از مخاطبان خود سبقت بگیرد و در مسیر برندسازی به بهترین بازدهی دست پیدا کنید.

صاحبان مشاغل به اهمیت و ارزش تولید محتوای متنی واقف هستند؛ سبک محتوای متنی باب میل رباط‌های جستجوی گوگل و مخاطب است که ترافیک وبسایت شما را بالا می‎برد. با علم بر این شرایط بسیاری از مشاغل مایل هستند با بودجه مناسب و دغدغه کم، بهترین و باکیفیت ترین محتوای متنی را منتشر کنند تا در نتایج گوگل بیشتر دیده شوند.

امروز هر کسب‌وکاری، به کمک جستجوهای آنلاین کاربران به کسب درآمد بیشتر دست پیدا می‌کند. تیم محتوانویسی نارینگ در کنار تولید محتوا متنی زبان فارسی با امکان تولید محتوا متنی عربی، تولید محتوا متنی روسی، تولید محتوا متنی انگلیسی و تولید محتوا متنی ترکی با ارائه محتوای با کیفیت و طبق استانداردهای سئو بهترین بازدهی را برای وب سایت شما رقم می‌زند.

البته تیم محتوانویسی نارینگ بر این عقیده استوار است که برای هر حوزه از کسب‌وکاری به صورت منحصر به فرد و مختص همان حوزه محتوای متنی تولید کند. این بدین معنی است که با توجه به نیازسنجی مخاطب نیاز شما تحلیل می‌شود و طبق آنالیز رقبا و رفتار مخاطبان هدف استراتژی تولید محتوا شما را ایجاد می‎کنیم. این روند یک فرآیند کلی است که باید از زمان طراحی سایت و سئو سایت آن را در نظر گرفت تا بهترین بازدهی را برای هدف مورد نظرتان داشته باشد.

خواندن کمتر مشاهده

سفارش تولید محتوا متنی را ثبت کنید

اگر قصد ساخت تیزر به کمک ویدیو های تدوین نشده خود را دارید همین الان به ما در واتس اپ یا تلگرام پیام دهید و تدوین ویدیوی خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

برای سفارش محتوا متنی و زمان مورد نیاز برای آماده سازی محتوای مورد نظر شما باید با تیم  کارشناسان مربوطه صحبت نمایید تا طبق فاکتورهای زبان تولید محتوا متنی، تعداد کلمات و حوزه عملکرد زمان مورد نیاز محاسبه شود.
برای سفارش تولید محتوا متنی لازم است آدرس وب سایت، کلمات کلیدی مورد نظر، عنوان پیشنهادی مورد نظر را همراه با اطلاعات و استراتژهای ساخت را به ما تحویل دهید تا محتوامتنی بر اساس اهداف مد نظر شما و نظر کارشناسان ما بهترین خروجی را داشته باشد.
بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید.

زمان سفارش بر اساس زمانبندی، کل هزینه به صورت کارت به کارت یا درگاه پرداخت کامل دریافت می شود.

  1. تماس با کارشناسان نارینگ؛
  2. دریافت مشاوره ؛
  3. ارسال توضیحات کوتاه از هدف تولید محتوا و نظر شما برای فهم بهتر نویسنده؛
  4. آماده سازی محتوا متنی و تحویل در زمان اعلامی.

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید